Чергове засідання в Школі відповідального батьківства, яка працює на базі дошкільного навчального закладу №16, відбулося 4 квітня. Тема зустрічі «Здорова і щаслива дитина: особистий приклад і все-все, що залежить від батьків» зібрала в тісному колісімнадцять мам, адже без допомоги, розуміння, тісної співпраці з найближчими і найдорожчими для дітей людьми – їх батьками, неможливо вирішити безліч важливих питань, які виникають у роботі з дошкільнятами.

Мова йшла про те, що ж таке здоровий спосіб життя і як змалечку сформувати у дитини готовність його дотримуватися, чи є визначальним особистий приклад батьків у формуванні здорових звичок і які помилки, що коштують здоров’я і щасливого дитинства наших дітей, допускаємо ми, дорослі…

Практичний психолог закладу Світлана Валентинівна Філанчук допомогла батькам визначитися, що ж є пріоритетним, визначальним у питаннях здоров’я і які ресурси має особисто кожний із присутніх для того, щоб дитина зростала здоровою і фізично, і духовно.

Цікавий і доступний теоретичний матеріал, тренінгові вправи та активна робота батьків – постійні складові під час зустріч у Школі відповідального батьківства. Говорячи про психологічне і фізичне здоров’я дитини, хочеться ще раз наголосити на необхідності розуміння батьками правильних способів взаємодії дорослих і дітей . Це довіра та інтерес до дитини!!! Всі емоційні проблеми та психосоматичні розлади – від небажання батьків розуміти своїх дітей, будувати стосунки на принципах партнерства, враховувати кризові періоди.

«Жоден з нас не прийшов в цей світ щоб відповідати чиїмось очікуванням» - ці слова належать фахівцю з ненасильницького спілкування Маршаллу Розенбергу. Цей вислів варто застосовувати до дітей, але тільки після того, як застосуєте його для себе і своїх батьків. Ви зрозумієте, що не повинні і не зможете відповідати нічиїм очікуванням. І це нормально!

/Files/images/2018-2019_nr/IMG_5864.JPG /Files/images/2018-2019_nr/IMG_5867.JPG /Files/images/2018-2019_nr/IMG_5853.JPG /Files/images/2018-2019_nr/IMG_5869.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 136

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.