/Files/images/zavduvach/Завідувач на сайт.jpg

Данюк Вікторія Іванівна -
завідувачка ДНЗ №16


Людина має відповідати за інших,
діяти разом у напрямку досягнення мети. (Д. Брюннер)

Дата народження: 1 серпня 1967 р.

Загальний стаж педагогічної діяльності: 22 роки.

Освіта: вища, Рівненський державний педагогічний інститут, 1994 р.

Розпочала свою педагогічну діяльність на посаді вихователя дитячого садка.Була учасником обласного конкурсу „Вихователь року“.

З 1999 року працювала методистом з питань дошкільної освіти районного методичного центру, а у 2002 році була призначена заступником завідуючої РМЦ. За період роботи в РМЦ присвоєна кваліфікаційна категорія „методист І категорії“. За активну життєву позицію та впровадження новітніх підходів до роботи була відзначена грамотами Міністерства освіти і науки України та обласного управління освіти.

З 2005 року по 2013 рік очолювала відділ загальної роботи та з питань контролю міської ради. За ініціативи міського голови організовувала роботу щодо відкриття центру надання адміністративних послуг в містіі.

В жовтні 2013 року була призначена на посаду завідуючої ДНЗ №16 „Веселка“ компенсуючого типу, центру реабілітації міста Новограда-Волинського.

Пріоритетний напрямок роботи - сучасний дошкільний навчальний заклад, щасливі і здорові діти, задоволені батьки, комфортні умови роботи для працівників

Заходи різного рівня, проведені на базі дошкільного закладу, відзначаються ретельною продуманістю, професійною підготовкою, науковою новизною та сучасними методами проведення з використанням ІКТ.

Великого значення приділяю розвитку матеріальної бази закладу. Зроблений капітальний ремонт даху. Залучено кошти міжнародного фонду (ZIС) для заміни вікон в групових кімнатах та кабінетах дошкільної установи. Поповнився новими медичними апаратами фізіотерапевтичний кабінет. Придбано апарат „Галатрон-3“ для процедур в спелеокамері.

Активно співпрацюю з батьками вихованців, батьківською радою

Займаю активну життєву позицію, вмію приймати відповідальні та принципові рішення. Є членом колегії управління освіти і науки міської ради.

Кiлькiсть переглядiв: 1323

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.